24. celostátní veletrh STAVEBNICTVÍ-THERM 2013

20.12.2012

Ve dnech 21. až 23. března 2013 se ve Sportovní hale Euronics Zlín uskuteční pod záštitou hejtmana Zlínského kraje MVDr. Stanislava Mišáka již  24. celostátní veletrh STAVEBNICTVÍ-THERM 2013. Prostřednictvím stovky vystavovatelů seznámí návštěvníky s pestrým sortimentem novinek, úsporami energií a nejnovějšími produkty a technologiemi ve stavebnictví a vytápění. Veletrh je nejen pro profesionální pracovníky projekčních, stavebních a topenářských firem, ale i pro veřejnost. Tradicí se stal bezplatný vstup.

Doprovodným programem veletrhu bude ve dnech 21. a 22.března konference ZLÍNTHERM, kterou pořádá hlavní odborný partner veletrhu Energetická agentura Zlínského kraje. V rámci konference budou přednášeny aktuality v energetické legislativě, nové povinnosti týkající se energetických štítků a energetických průkazů budov, ale i nejnovější trendy v oblasti zateplení budov, ekologického stavění a vytápění a možnosti  získání dotací pro města a obce, ale také pokračování programu Zelená úsporám pro majitele rodinných domů – Nová Zelená úsporám. S aktuálním zněním programu Nová Zelená úsporám vystoupí přímo pracovníci Ministerstva Životního prostředí ČR.

Z programu Zelená úsporám čerpalo dotaci přes 8 tisíc žadatelů ze Zlínského kraje (3. místo v čerpání dle krajů v ČR) a obdrželi na svá opatření téměř 2 miliardy Kč. Věříme, že i za podmínek nového programu budete aktivně přistupovat ke snižování energetické náročnosti vašich domů a zlepšíte si nejen standard, ale i vzhled bydlení. Současně přispějete ke snížení znečištění ovzduší, ušetříte vlastní provozní náklady a podpoříte výrobce i řemeslníky regionu.

Ke stažení:
Program konference ZLÍNTHERM včetně přihlášky (soubor doc)
Program konference ZLÍNTHERM včetně přihlášky (soubor pdf)

Více informací naleznete na stránkách veletrhu: http://stavebnictvi-therm.cz

© 2019 - Energetická agentura
http://eazk.cz/viagra-cena.html http://eazk.cz/cialis-generikum.html