Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

1. 9. 2015

Propagace projektu SRCplus na výstavě Země Živitelka

Propagace projektu SRCplus na výstavě Země Živitelka

První propagační akce projektu SRCplus proběhla v neděli dne 30.8.2015 na veletrhu Země živitelka, který se konal v Českých Budějovicích.


 Veletrh je zaměřený zejména na obnovu a rozvoj venkova, rostlinnou a živočišnou výrobu, zemědělskou techniku, potravinářskou výrobu, lesní a vodní hospodářství, zahradnictví a pěstitelství a služby pro zemědělství. Na veletrhu byl projekt propagován na stánku. Projekt SRCplus byl propagován letáky, posterem a výstupy z WP2 (Zprávou o udržitelnosti rychle rostoucích dřevin a příručkou o rychle rostoucích dřevinách. Tento veletrh je jedním z největších v České republice a navštíví ho přes 100 tis. návštěvníků. Navíc byly na stánku poskytovány také osobní konzultace k rychle rostoucím dřevinám. Konzultace vedly k 23 novým kontaktům, které byly přidány do databáze a mají potenciál se účastnit seminářů a studijních cest. Návštěvníci se zajímali hlavně o druhy RRD a mechanizaci. Tyto otázky budou zapracovány do školících materiálů.