Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

CEP-REC

Projekt patří do skupiny středoevropských projektů (Central Europe Programme), prioritní osa 3, strategický koncept 4. Celkovým cílem projektu je zavést regionální energetickou koncepci, která jednoznačně ukáže směřování energetiky regionu v nadcházejících letech. Partnery projektu jsou Ministerstvo národního rozvoje, Maďarsko, EC energetické centrum Lipizzanerheimat LTD, Rakousko, Evropské centrum pro obnovitelné zdroje Güssing Ltd., Rakousko, Ministerstvo průmyslu a obchodu České republiky, Česká Republika,Energetická agentura Zlínského kraje, Česká republika, Energetické a environmentální centrum Allgaeu (eza!), Německo, WWF World Wide Fund for Nature Maďarská pobočka, Maďarsko, Provincie Turín, Itálie, Environmentální park SpA, Itálie, FRIULI VENEZIA GIULIA autonomní region, centrální ředitelství pro finance, majetek a řízení, Itálie, Energetická agentura Mazovia, Polsko, Regionální centrum pro inovace a přenos technologií Ltd., Polsko, Italsko-Slovenská obchodní komora, Slovensko, Okres Trnava, Slovensko, Přeorganizovaná energetická agentura, Slovinsko.

Aktualizace územní energetické koncepce Zlínského kraje

V rámci projektu CEP-REC je vybranou společností ENERGO-ENVI zpracovávána aktualizace Územní energetické koncepce Zlínského kraje.

První projednání aktualizované ÚEK ZK

První projednání aktualizované ÚEK ZK

Dne 14.3.2014 proběhlo ve Zlíně v budově 22 areálu Svitu první projednání aktualizace Územní energetické koncepce Zlínského kraje. 

Seminář pro pořizovatele územních plánů

Seminář pro pořizovatele územních plánů

Dne 27.2.2014 proběhl v sídle Zlínského kraje seminář k projektu CEP-REC pro pořizovatele územních plánů. 

K připomínkování Analytická část a návrhová část ÚEK ZK

V rámci projektu CEP-REC je vybranou společností ENERGO-ENVI zpracovávána Územní energetická koncepce Zlínského kraje.

Aktuální analytická část:

První fórum k projektu CEP-REC – regionálních energetických koncepcí

První fórum k projektu CEP-REC – regionálních energetických koncepcí

První odborné fórum zástupců kraje, měst a obcí, provozovatelů a vlastníků centrálních zdrojů tepla ve Zlínském kraji proběhlo 14.8.2013 ve Zlíně. 

Zpravodaj projektu CEP-REC (Newsletter)

Zpravodaj projektu CEP-REC (Newsletter)

Newslettery projektu CEP-REC lze stáhnout zde:

Výzva zpracovatele ÚEK ZK

Výzva zpracovatele ÚEK ZK

Energetická agentura Zlínského kraje, o.p.s. vypisuje výzvu na zpracovatele Územní energetické koncepce Zlínského kraje realizovanou v rámci mezinárodního...

EAZK podepsala memorandum o spolupráci

Energetická agentura Zlínského kraje (EAZK) a Česká zemědělská univerzita reprezentující Konsorcium projektu ReStEPa podepsaly Memorandum o spolupráci,...

Zahájení projektu CEP-REC

Dne 11.4. a 12. 4. 2012 se v Kemptenu v Německu konal zahájení projektu CEP-REC zavádění regionálních energetických koncepcí. Vzhledem ke změně vedoucího...